„EV100 igas külas“ on kogukondliku algatuse korras EV100-ks tehtavat koondav üle-eestiline ühiskingitus, millega on oodatud liituma nii maa- kui linnakogukonnad.

Igas sellega liitunud paigas jääb – Eesti Vabariigi kingitusena – EV100 meenutama kaunis nimeline metallist tunnusplaat.

Selleks, et ühiskingitusega liituda, tuleb:

  1. kogukonnana ühiselt leida see ainuomane püsima jääv ja püsiväärtusega „miski“ , mis kogukonda rõõmustab, mida Teil vaja läheb, mille üle uhkust tunne(ksi)te, mille tegemiseks Te oskusi ja ressurssi leiate.

Inspiratsiooni ja häid mõtteid saab ammutada ka ühiskingitusega juba liitunud kogukondade tegemisi vaadates: https://www.ev100.ee/et/ev100-igas-kylas

  1. valida juubeliperioodist (kestab 02. veebruarini 2020) välja see üks ja ainus päev, mil Teie kogukond EV100 tähistab ja oma kogukonna „kingituse“ nö üle annab – seda avab või esitleb. Sobivaima päeva leiate kindlasti siis, kui „vaatate ringi“ just oma kogukonna/kodukoha ajaloos ja pärimuses.
  1. registreerida oma kingitus ja sündmus (vähemalt kuu täpsusega):

võttes ühendust „EV100 igas külas“ üldkoordinaatori Merle Jantsoniga: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. 5261891

või „EV100 igas külas“ külade maakondliku koordinaatori juures, kelle kontakti leiad samuti https://www.ev100.ee/et/ev100-igas-kylas

  1. NB! Kõigile ühiskingitusega liitunud kogukondadele kingib Eesti Vabariik tunnustuseks ja mälestuseks EV100 sümboolikaga tunnusplaadi millel Teie küla/linna nimi ja Teie EV100 tähistamise kuupäev.
  1. (Metallplaat on mõõtmetega 40x14 cm, kaasas on neli spetsiaalset silindrikujulist kinnituskruvi ja plaadi nurkades on kinnitamiseks augud. Plaadi toimetame, vastavalt Teie soovile, kohale kas juba varem või pidulikult Teie ürituse toimumise päeval)
  1. Sündmuse toimumise nädalal läheb see EV100 veebilehe esiküljele infoks kõigile, et selline tore asi on kohe-kohe käes.
  1. Peale sündmuse toimumist ootame Teilt pilti juba kinnitatud plaadist (võib ka üldisem plaan trepist nii, et ka plaat näha on). See läheb toimumisjärgselt EV100 veebilehele Teie kingituse ja sündmuse juurde.